Menú

Centres

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Centre Web Telèfon
Basílica de la Sagrada Família http://www.sagradafamilia.org/ 932080414
Biblioteca Antoni Pladevall i Font (Taradell) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/taradell-biblioteca-antoni-pladevall-i-font 938801056
Biblioteca Bac de Roda (Roda de Ter) https://bibliotecavirtual.diba.cat/roda-de-ter-biblioteca-bac-de-roda 938540077
Biblioteca Can Casacuberta (Badalona) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/badalona-biblioteca-can-casacuberta 934643400
Biblioteca Can Coromines (Sant Pol de Mar) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/sant-pol-de-mar-biblioteca-can-coromines 937604544
Biblioteca Can Pedrals (Granollers) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/granollers-biblioteca-can-pedrals 938793091
Biblioteca Can Peixauet (Santa Coloma de Gramenet) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/santa-coloma-de-gramenet-biblioteca-can-peixauet 934665270
Biblioteca Can Salvador de la Plaça (Calella) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/calella-biblioteca-can-salvador-de-la-placa 937690386
Biblioteca Carles Fages de Climent http://www.bibgirona.cat/biblioteca/figueresfagesdecliment 972677084
Biblioteca Carles Rahola de Girona http://bibliotecagirona.gencat.cat/ca/inici/ 972202252
Biblioteca Central (Cornellà de Llobregat) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/cornella-de-llobregat-biblioteca-central 933760111
Biblioteca Central (Igualada) https://bibliotecaigualada.cat/es/ 938049077
Biblioteca Central (Santa Coloma de Gramenet) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/santa-coloma-de-gramenet-biblioteca-central 934661551
Biblioteca Central (Terrassa) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/terrassa-biblioteca-central 937894589
Biblioteca Comtat de Cerdanya (Puigcerdà) http://www.bibgirona.cat/biblioteca/puigcerda 972880304