Menú

Centres

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Centre Web Telèfon
Biblioteca Pilarín Bayés (Santa Coloma de Cervelló) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/santa-coloma-de-cervello-biblioteca-pilarin-bayes 936341358
Biblioteca Pompeu Fabra de Mataró https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/mataro-biblioteca-pompeu-fabra 937412920
Biblioteca Pública de Lleida http://bibliotecalleida.gencat.cat/ca/inici 973279070
Biblioteca Pública de Tarragona http://bibliotecatarragona.gencat.cat/ca/inici/ 977240331
Biblioteca Pública Terra Baixa (El Vendrell) http://bibliotecaelvendrell.cat/ 977662118
Biblioteca Rafael Vilà i Barnils (Arbúcies) http://www.bibgirona.cat/biblioteca/arbucies 972860421
Biblioteca Ramon Bordas i Estragués (Castelló d'Empúries) http://www.bibgirona.cat/biblioteca/castello-empuries 972250611
Biblioteca Ramon Bosch de Noya de Sant Sadurní d'Anoia https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/sant-sadurni-d-anoia-biblioteca-ramon-bosch-de-noya 938912033
Biblioteca Ramon Vidal (Besalú) http://www.bibgirona.cat/biblioteca/besalu-ramon-vidal 972591004
Biblioteca Ramon Vinyes i Cluet (Berga) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/berga-biblioteca-ramon-vinyes-i-cluet 938221308
Biblioteca Roca Umbert (Granollers) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/granollers-biblioteca-roca-umbert 938604450
Biblioteca Rosa Sensat https://www.rosasensat.org/es/biblioteca/ 934817373
Biblioteca Sala de Lectura Municipal (El Port de la Selva) http://www.bibgirona.cat/biblioteca/el-port-de-la-selva/ 972387538
Biblioteca Salvador Vives Casajuana (Sant Vicenç de Castellet) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/sant-vicenc-de-castellet-biblioteca-salvador-vives-casajuana 938330856
Biblioteca Sant Antoni Maria Claret (Sallent) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/sallent-biblioteca-sant-antoni-maria-claret 938206301