Menú

Centres

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Centre Web Telèfon
Arxiu Històric de Sabadell. Hemeroteca www.sabadell.cat/ahs 937268777
Arxiu Municipal de Girona. Hemeroteca http://www.girona.cat/sgdap/cat/consulta.php 972221545
Arxiu Municipal de Lleida https://arxiu.paeria.cat/ 973700352
Arxiu Municipal de Lloret de Mar https://www.lloret.cat/seccions/arxiu-municipal/ 972368457
Arxiu Municipal de Malgrat de Mar http://www.ajmalgrat.cat/temes/arxiu-municipal 937614714
Arxiu Provincial de l'Escola Pia de Catalunya.Biblioteca https://www.escolapia.cat/arxiu-provincial/ 934410004
Associació Cultural Baixa Segarra http://www.acbs.cat/ 977880478
Associació Emporion http://www.emporion.org
Ateneu Barcelonès http://www.ateneubcn.cat 933436121
Aula Marius Torres (Lleida) http://www.catedramariustorres.udl.cat 973703115
Basílica de la Sagrada Família http://www.sagradafamilia.org/ 932080414
Biblioteca Antoni Pladevall i Font (Taradell) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/taradell-biblioteca-antoni-pladevall-i-font 938801056
Biblioteca Bac de Roda (Roda de Ter) https://bibliotecavirtual.diba.cat/roda-de-ter-biblioteca-bac-de-roda 938540077
Biblioteca Can Casacuberta (Badalona) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/badalona-biblioteca-can-casacuberta 934643400
Biblioteca Can Coromines (Sant Pol de Mar) https://bibliotecavirtual.diba.cat/es/sant-pol-de-mar-biblioteca-can-coromines 937604544